Edirne, Isparta ve Sivas barolarına meslek içi eğitim seminerleri verildi

12.01.2020

Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından programlanan meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında, 11 Ocak 2020 Cumartesi günü Edirne, Isparta ve Sivas barolarına seminerler verildi.

Edirne Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Boşanma ve Mal Rejimleri” konulu meslek içi eğitim semineri, Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Sinem Hacıeminoğlu’nun sorumluluğunda; Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Üyesi Nadir Meral ve Ankara BAM 28. Hukuk Dairesi Başkanı Zeynep Kurnaz tarafından verildi.

Edirne Barosu Yönetim Kurulu üyeleri ve avukatları, Kırklareli Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri ve avukatları ile Edirne Aile Hakiminin de katıldığı seminerde 210 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Isparta Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile Hukuku - Boşanma ve Mal Rejimi” konulu meslek içi eğitim semineri, Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürüme Kurulu Üyesi Av. Serpil Özok’un sorumluluğunda; Ankara BAM 12. Hukuk Dairesi Başkanı Muhlis Boyun ve Ankara BAM 1. Hukuk Dairesi Başkanı Zeynep Öksüzoğlu tarafından verildi.

Isparta Barosu Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 150 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Sivas Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “CMK Uygulamaları” semineri, meslektaşlarımızın geniş katılımıyla gerçekleştirildi. TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğundaki semineri, Prof. Dr. Fatih Selami Mahmutoğlu ve Av. Serra Karadeniz verdi.

Seminere Sivas Barosu Yönetim Kurulu üyeleri, önceki Sivas Baro başkanları ile birlikte 342 meslektaşımız katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız