MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

9.09.2019

TBB Eğitim Merkezi tarafından programlanan meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında 07 Eylül 2019 Cumartesi günü, Adıyaman, Ağrı, Kars, Malatya ve Şanlıurfa barolarına seminerler verildi.

Adıyaman Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “CMK Uygulamaları - İstinaf” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Veysel Kırıcı’nın sorumluluğunda, Av. İnanç Görür tarafından verildi.

Adıyaman Barosu Başkanı Av. Mustafa Köroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 110 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Ağrı Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “İcra İflas Hukuku” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Halit Advan’ın sorumluluğunda, Av. Refik Moral tarafından verildi.

Ağrı Barosu Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde, 69 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Kars Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “CMK - HMK İstinaf” konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğunda; Av. Naim Karakaya ve Dr. Abdurrahman Kavasoğlu tarafından verildi.

Kars Barosu Başkanı Av. İbrahim Baştimar ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 53 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Malatya Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile Hukuku – Boşanma ve Mal Rejimi” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Serpil Özok’un sorumluluğunda; Ankara BAM 12. Hukuk Dairesi Başkanı Muhlis Boyun ve Türkiye Adalet Akademisi’nden Hakim Zeynep Kurnaz tarafından verildi,

Malatya Barosu Başkanı Av. Enver Han ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 150 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Şanlıurfa Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Arabuluculukta Dava Şartı Olan Taraf Vekilliği” konulu meslek içi eğitim semineri, Yargıtay Onursal Daire Başkanı Şükrü Saraç ve Av. Pervin Yıldız tarafından verildi.

Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği seminere Şanlıurfa Barosu Başkanı Av. Abdullah Öncel ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız