Isparta, Samsun ve Şırnak barolarına meslek içi eğitim seminerleri verildi

7.07.2019

TBB Eğitim Merkezi Meslek İçi Eğitim Çalışmaları kapsamında; 06 Temmuz 2019 Cumartesi günü, Isparta, Samsun ve Şırnak barolarına meslek içi eğitim seminerleri verildi.

Isparta Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Kat Mülkiyeti Hukuku ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. M. Şeref Kısacık’ın sorumluluğunda; Av. Prof. Dr. Abdülkadir Arpacı, Doç. Dr. Öz Seçer ve Av. M. Şeref Kısacık tarafından verildi.

Isparta Barosu Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 157 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Samsun Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “CMK Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Refik Moral’ın sorumluluğunda; Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız ve Av. Turgay Demirci tarafından verildi.

Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı semineri meslektaşlarımız yoğun katılım ve ilgiyle izledi. Soru cevap bölümüyle sona eren seminerde 550 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Şırnak Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “İmar Mevzuatı ve Kentsel Dönüşüm Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğunda; Av. Ali Rıza İlgezdi, Av. Şenol Saltık ve Harita Kadastro Mühendisi Turgay Gültekin tarafından verildi.

Şırnak Barosu Başkanı Av. Nuşirevan Elçi ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 123 kişiye eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız