Meslek İçi Eğitim Semineri yoğun katılımlarla devam ediyor

14.04.2019

TBB Eğitim Merkezi meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında, 13 Nisan 2019 Cumartesi günü; Diyarbakır, Kahramanmaraş, Manisa, Muğla ve Niğde barolarına seminerler verildi.

Diyarbakır Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “CMK Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Halit Advan’ın sorumluluğunda; Ankara 6. Tüketici Mahkemesi Hakimi Mehmet Akif Tutumlu ve Dr. Aziz Serkan Arslan tarafından verildi.

Avukat Tahir Elçi Konferans Salonu bu eğitimle hizmete açılırken, meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği seminere Diyarbakır Barosu Yönetim Kurulu üyeleri, 3 hakim ve 203 avukat katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız

Kahramanmaraş Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Cumhur Arıkan’ın sorumluluğunda, Av. Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından verildi.

Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. M. Burak Gül ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminere meslektaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Seminerde 130 kişiye eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Manisa Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “Kentsel Dönüşüm ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri” konulu meslek içi eğitim seminerine ilgi yoğun oldu. TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. M. Şeref Kısacık’ın sorumluluğunda gerçekleştirilen semineri Doç. Dr. Öz Seçer, Av. Ali Rıza İlgezdi ve Harita Kadastro Müh. Turgay Gültekin verdi.

Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 225 kişiyle eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Muğla Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Trafik Kazalarından Doğan Davalar ve Sigorta Tahkim Usulü” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Sinem Hacıeminoğlu’nun sorumluluğunda; Av. Koray Şentay, Av. Emre Eren, Av. Coşkun Türkmen ve ÇGB Emekli Baş Müfettişi Tahir Sinanoğlu tarafından verildi.

Muğla Barosu Başkanı Av. Cumhur Uzun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Muğla, Milas, Bodrum, Marmaris, Fethiye’den gelen meslektaşlarımızı katıldığı seminerde 203 kişiye eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Niğde Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “Ticari Uyuşmazlıklarda Dava Şartı Olan Arabuluculuk - Taraf Vekilliği” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Altan Akpınar’ın sorumluluğunda Yargıtay Hukuk Dairesi Onursal Başkanı Şükrü Saraç ve Av. Yusuf Burak Aslanpınar tarafından verildi.

Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği seminere Niğde Barosu Başkanı Av. Osman Çimen ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız