Balıkesir, Giresun, Mersin ve Yozgat Barolarına meslek içi eğitim semineri verildi

10.02.2019

TBB Eğitim Merkezi tarafından, 09 Şubat 2019 Cumartesi günü Balıkesir, Giresun, Mersin ve Yozgat boralarının ev sahipliğinde düzenlenen seminerlere meslektaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Balıkesir Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile Hukuku ve HMK Yargıtay Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Cumhur Arıkan’ın sorumluluğunda, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan tarafından verildi.

Balıkesir Barosu Başkanı Av. Erol Kayabay ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Balıkesir Aile Mahkemesi Hakimi ve TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Sinem Hacıeminoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen seminerde 189 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Giresun Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Konkordato Hukuku” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Altan Akpınar’ın sorumluluğunda; Doç. Dr. Serdar Kale ve Hakim Fatih Keklikkıran tarafından verildi.

Giresun Barosu Başkanı Av. Soner Karademir ve Yönetim Kurulu ile Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gültekin Uzunalioğlu’nun da katıldığı seminerde 150 meslektaşımıza eğitim verildi.

Fotoğraflar için tıklayınız

Mersin Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Kat Mülkiyeti Hukuku - Kira Hukuku” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. M. Şeref Kısacık’ın sorumluluğunda; Yargıtay HD Onursal Başkanı Mahir Ersin Germeç, Av. Mustafa Özdoğan ve Av. M. Şeref Kısacık tarafından verildi.

Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Yönetim Kurulu üyeleri ve avukatların yanı sıra hakimlerin de katıldığı seminerde 351 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Yozgat Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Hitabet ve Beden Dili” konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Serpil Özok’un sorumluluğunda, Av. Erdem Eren tarafından verildi.

Yozgat Barosu Başkanı Av. Mehmet Şimşek ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 80 meslektaşımıza eğitim verildi. Meslektaşlarımız, nefes pratik tekniklerini de uyguladığı semineri ilgiyle takip etti.

Fotoğraflar için tıklayınız