DÖRT BARODA 872 MESLEKTAŞIMIZA MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

2.02.2019

Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından 01 Şubat 2019 Cuma günü Konya, 02 Şubat 2019 Cumartesi günü Kırklareli, Niğde ve Şanlıurfa barolarına meslek içi eğitim seminerleri verildi.

Konya Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “İnfaz Hukuku” konulu meslek içi eğitim semineri, meslektaşlarımızın yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleştirildi. Seminer, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Ferit Atalay’ın sorumluluğunda, Yargıtay 3. Ceza Dairesi Başkanı Osman Atalay tarafından verildi.

Konya Barosu Başkanı Av. Mustafa Aladağ ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 320 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu. 

Fotoğraflar için tıklayınız 

Kırklareli Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “CMK Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu üyesi Av. Can Tekin’in sorumluluğunda, Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız ve Av. Turgay Demirci tarafından verildi.

Kırklareli Barosu Başkanı Av. Turgay Hınız ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 55 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Niğde Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Kat Mülkiyeti Hukuku” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. M. Şeref Kısacık’ın sorumluluğunda; Yargıtay Hukuk Dairesi Onursal Başkanı Mahir Ersin Germeç ve Prof. Dr. Abdulkadir Arpacı tarafından verildi.

Niğde Barosu Başkanı Av. Osman Çimen ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 90 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Şanlıurfa Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile Hukuku ve HMK Yargıtay Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğunda, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan tarafından verildi.

Şanlıurfa Barosu Başkanı Av. Abdullah Öncel ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra TBB Yönetim Kurulu Üyesi Av. Eyyüp Sabri Çepik’in de katıldığı seminerde 407 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu. 

Fotoğraflar için tıklayınız