VAN VE ZONGULDAK BAROLARINA MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

6.10.2018

TBB Eğitim Merkezi meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında 06 Ekim 2018 Cumartesi günü Van ve Zonguldak barolarına kayıtlı meslektaşlarımıza seminerler verildi. Eğitimler, meslektaşlarımızın yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleştirildi.

Van Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “Kat Mülkiyeti Hukuku (Kentsel Dönüşüm, İmar Barışı ve 18. Madde Uygulamaları)” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Can Tekin’in sorumluluğunda; Yargıtay Hukuk Dairesi Onursal Başkanı Mahir Ersin Germeç, Prof. Dr. Etem Saba Özmen, Av. Ali Rıza İlgezdi ve Av. M. Şeref Kısacık tarafından verildi. Van Barosu Başkanı Av. Murat Timur ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 140 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Zonguldak Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlediğimiz “Aile Hukukunda HMK İstinaf Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Sinem Hacıeminoğlu’nun sorumluluğunda, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan tarafından verildi. Zonguldak Barosu Başkanı Av. Özel Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu seminere; Bartın Barosu Başkanı Av. Ferhat Parlatır, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hakan Arslan, Zonguldak Aile Mahkemesi hakimleri, Asliye Ceza Hakimi ve Zonguldak Cumhuriyet Savcısı ile 160 meslektaşımız katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız