MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİNE BÜYÜK İLGİ

14.02.2018

TBB Eğitim Merkezi Meslek İçi Eğitim Çalışmaları kapsamında 10 Şubat 2018 Cumartesi günü Batman ve Konya, 11 Şubat 2018 Pazar günü Aydın Barosu’na eğitim semineri verildi.  

Batman Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile İçi Şiddet ve Boşanma” konulu meslek içi eğitim semineri meslektaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Halit Advan’ın sorumluluğunda Av. Eray Karınca tarafından verilen seminerde 107 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu. Seminerde Batman Barosu Başkanı Av. Abdulhamit Çakan ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Konya Barosu’nun ev sahipliğinde verdiğimiz “CMK Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri meslektaşlarımızın yoğun katılımı ve eğitmenlerimizin muhteşem sunuşuyla bir bilgi şölenine dönüştü.

TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğunda gerçekleştirilen semineri; Prof. Dr. Feridun Yenisey, Prof. Dr. Ayşe Nuhoğlu ve Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Murat Öksüz verdi.

Konya Barosu Başkanı Av. Mustafa Aladağ ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 958 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Aydın Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz “Aile Hukukunda HMK Uygulamaları-İstinaf” konulu meslek içi eğitim seminerine meslektaşlarımız büyük ilgi gösterdi. TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Serpil Özok’un sorumluluğunda gerçekleştirilen semineri, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan verdi. Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan Bozkurt ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 220 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız