ÜÇ AYDA 5 BİN 652 MESLEKTAŞIMIZA BAROLARINDA EĞİTİM VERDİK

25.11.2017

Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi 23 Eylül 2017 tarihinde başlattığı yeni dönem meslek içi eğitim programı çerçevesinde, üç ay içinde 31 seminer düzenleyerek, toplam 5 bin 652 meslektaşımıza barolarına giderek eğitim verdi.

Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği meslek içi eğitim çalışmaları kapsamında, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü Aksaray ve Balıkesir barolarına eğitim verildi.

Aksaray Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Aile Hukukunda Yargıtay Uygulamaları” konulu meslek içi eğitim semineri, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Serpil Özok’un sorumluluğunda, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan tarafından verildi. Aksaray Barosu Başkanı Av. Beytullah Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Aksaray Adalet Komisyonu Başkanı ile Aksaray ve ilçelerinin aile hakimlerinin de katıldığı seminerde 147 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Balıkesir Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Kat Mülkiyeti ve Kooperatifler Hukuku" konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. M. Şeref Kısacık’ın sorumluluğunda; Av. Prof. Dr. A. Kadir Arpacı, Av. Figen Erbek ve Av. M. Şeref Kısacık tarafından verildi. Balıkesir Barosu Başkanı Av. Erol Kayabay ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 125 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Fotoğraflar için tıklayınız