DİYARBAKIR, ELAZIĞ VE TUNCELİ BAROLARINA MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

13.02.2017

TBB Eğitim Merkezi Meslek İçi Eğitim Çalışmaları kapsamında 11 Şubat 2017 tarihinde Diyarbakır, Elazığ ve Tunceli barolarına verilen meslek içi eğitim seminerleri meslektaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Diyarbakır Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “Tazminat Hukuku ve Aktüerya Hesaplamaları” konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Halit Advan’ın sorumluluğunda; Yrd. Doç. Dr. Agah Kürşat Karauz ile Av. Ali Coşkun Ongun tarafından verildi. Diyarbakır Barosu Başkanı Av. Ahmet Özmen ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı seminerde 280 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.

Elazığ Barosu’nun ev sahipliğinde, Tunceli Barosu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen “HMK – CMK İstinaf” konulu meslek içi eğitim semineri TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Rüstem Kadri Septioğlu’nun sorumluluğunda; Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız, Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Kavasoğlu, Av. Turgay Demirci ve Av. Rüstem Kadri Septioğlu tarafından verildi. 
Elazığ Barosu Başkanı Av. Adnan Demir, Tunceli Barosu Başkanı Av. Barış Yıldırım, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Bahtiyar Çolak ile hakim ve savcıların da katıldığı seminerde 174 meslektaşımıza eğitim hizmeti sunuldu.